- Przelewy24 { Kanały płatności dostępne w tym momencie: Portfel MasterPass, Karta płatnicza, Karta płatnicza, V.me, eBGŻ, Noble Pay, Open Pay, Płacę z IdeaBank, Płacę z IdeaBank, Nest Bank, P24now, Alior - Raty, Allianz Bank, Bank BGŻ, Bank Millennium, Bank Nordea, Bank Ochrony Środowiska, Bank Ochrony Środowiska, Bank PEKAO S.A., Banki Spółdzielcze, BNP Paribas, BNP Paribas, BNP Paribas, Santander - Przelew24, Credit Agricole, Deutsche Bank, DnB Nord, DnB Nord, E-SKOK, e-transfer Pocztowy24, eurobank, Nest Bank, GetIn Bank, GetIn Bank, Idea Bank, Kredyt Bank, mBank - mTransfer, mBank - mTransfer, mBank - mTransfer, mBank - Raty, ApplePay, MeritumBank Przelew, mPay, MultiTransfer, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z CitiHandlowy, Płacę z IKO, Płacę z Inteligo, Płacę z iPKO (PKO BP), Płacę z iPKO (PKO BP), Płacę z Orange, Płacę z Plus Bank, Płacę z Plus Bank, Płać z ING, Płać z ING, Podkarpacki BS, Polbank, Przelew z BPH, Raiffeisen Polbank, BNP Paribas Płacę z żółty online, SkyCash, T-Mobile Usługi Bankowe, Toyota Bank, Trust Pay, Volkswagen Bank, Getin Bank, BLIK, Google Pay, Gotówka w PayTel, Użyj przedpłaty }
Koszt systemowy:- opłata za pierwszy i każdy następny bilet 0,90 zł
Opłaty wysyłkowe/dystrybucyjne:- Wydruk własny biletów
- opłata za pierwszy i każdy następny bilet 0,00 zł
Ogród czynny jest cały rok według poniższego harmonogramu:
styczeń 10:00-16:00 (oprócz poniedziałków)
luty 10:00-16:00 (oprócz poniedziałków)
marzec 10:00-17:00 (oprócz poniedziałków)
kwiecień 10:00-18:00 (oprócz poniedziałków) - w Poniedziałek Wielkanocny czynne
maj 10:00-19:00
czerwiec 10:00-19:00 (pierwszy piątek czerwca od 10:00-16:00)
lipiec i sierpień 10:00-19:00
wrzesień 10:00-18:00
październik 10:00-17:00 (oprócz poniedziałków)
listopad 10:00-16:00 (oprócz poniedziałków i 1.XI)
grudzień 10:00-16:00 (oprócz poniedziałków oraz 24 i 31.XII)
Nazwa sprzedawcyTicketing System Sp. z o.o. we współpracy z Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" Sp. z o.o. w BydgoszczyAdres :ul. Bernardyńska 141-902 Bytom
Bilet bezpłatny przeznaczony jest dla:
- osoba z orzeczoną niepełnosprawnością (nie dotyczy zajęć edukacyjnych).
Szczegółowe informacje na temat zwiedzania ZOO znajdują się
tutajRegulamin ZOO znajduje się tutaj
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są:
- dzieci w wieku 3-6 lat,
- dzieci i młodzież ucząca się,
- emeryci,
- opiekun osoby z orzeczoną niepełnosprawnością (nie dotyczy zajęć edukacyjnych),
- grupy osób dorosłych min 20 osób.
Bilet bezpłatny przeznaczony jest dla:
- dzieci do 3 lat,
- opiekunowie grup zorganizowanych w przeliczeniu 1 opiekun na 10-cioro dzieci,
- osoba z orzeczoną niepełnosprawnością (nie dotyczy zajęć edukacyjnych).
BILETY WAŻNE 31 DNI OD DATY ZAKUPU
KUP DZISIAJ, WYKORZYSTAJ PÓŹNIEJ
Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy mieści się w Myślęcinku, największym parku miejskim w Polsce. Jako nieliczny w kraju specjalizuje się w hodowli fauny krajowej. Na obszarze 16 ha można podziwiać wiele gatunków rodzimych zwierząt - od niedźwiedzia poprzez wilki, rysie, żubry czy ryby polskich akwenów. I to właśnie żubry są naszą chlubą, ponieważ co jakiś czas możemy poszczycić się przywracaniem naturze tego zagrożonego wyginięciem gatunku.
Nie lada gratka czeka tu na dzieci – jest to minizoo, w którym można pogłaskać m. in. króliki domowe, kozy, owcę.
W myślęcińskim zoo można zobaczyć także zwierzaki z innych kontynentów. Dział „skrawek świata” tworzą m. in. lemury, makaki japońskie, surykatki, zebry, strusie. Jedną z największych utworzonych atrakcji jest dział kotów. Tygrysy syberyjskie, pumy, pantera śnieżna - to tylko niektóre z nich. Popularnością cieszy się także pawilon Akwarium Terrarium z krokodylami kameruńskimi, agamami, legwanami, itp. Przy wejściu można podglądać faunę ciepłych wód, m.in. koniki morskie.
Zachęcamy do wizyt nie tylko grupy zorganizowane, które mogą skorzystać z oferty zajęć dydaktycznych czy oprowadzania przez przewodnika, ale także całe rodziny, dla których organizujemy co jakiś czas ciekawe wydarzenia.
Nasi pracownicy specjalizują się w treningach medycznych przeprowadzanych dla zdrowia zwierząt, które współpracując i przychodząc do znanych sobie znaczników, są dokładnie oglądane pod względem możliwych chorób czy urazów. Na wybiegu można zobaczyć podczas takich czynności m.in. wydry.